Wszystko, co trzeba wiedzieć o meblach fryzjerskich!

0
575

Meble to nieodłączny element naszego życia codziennego. Bez nich nasz świat byłby co najmniej.. dziwny. Każdego dnia coś wkładamy do szafy, po chwili wyciągamy coś innego, po czym z powrotem coś wkładamy. To naturalna kolej rzeczy. Sytuacja wygląda dokładnie tak samo w każdym salonie fryzjerskim. Meble fryzjerskie to dusza każdego z nich.

Jakie meble i za ile wybrać?

Wielu fryzjerów zastanawia się, jakie meble będą najlepiej pasować do ich salonu. Które będą najbardziej komponować się z kolorystyką salonu oraz przede wszystkim z objętością ich portfela. Istnieje szeroka gama mebli fryzjerskich. Wybór jest bardzo szeroki i ostatecznie należy do każdego fryzjera z osobna. Meble są niezbędne, to oczywiste. Chyba nikt nie widział fryzjera, który swój sprzęt trzymałby w torebce czy jeszcze lepiej – na podłodze. Przy wyborze mebli fryzjerskich, bardzo ważne jest sporządzenie konkretnego planu, który odpowiada dokładnym wymiarom naszego salonu oraz budżetowi, na wydanie którego, możemy sobie pozwolić. Fotele fryzjerskie mogą cechować się niezwykłą prostotą i być po prostu funkcjonalnym elementem salonu. Istnieją też modele bardziej pomysłowe, ale oczywiście droższe. Koszt fotela waha się w przedziale od kilkuset złotych, do nawet kilku tysięcy. Nie każdego fryzjera stać na początku swojej kariery na luksusowe meble fryzjerskie z górnej półki. Dobrze jest na początku skupić się na tym, co jest najbardziej konieczne w rozpoczęciu fryzjerskiej przygody, a przy tym mieści się w cenach zdrowego rozsądku. Oczywiście, dla każdego takie określenie będzie definicją innego budżetu. Cena myjni fryzjerskiej to kolejne dwa lub trzy tysiące złotych. Tutaj też możemy ograniczyć się do tańszego modelu. Te lepsze bowiem, zazwyczaj są lepsze jedynie w przekonaniu sprzedającego. Kolejna rzecz to konsola fryzjerska. Koszt najtańszej to około tysiąc złotych.

Stylowe i funkcjonalne wnętrze!

Jedno może wykluczyć drugie. Salon fryzjerski powinien być przede wszystkim funkcjonalny. Każdy fryzjer powinien mieć poczucie odpowiedzialności oraz zobowiązania przed swoim klientem, a podstawowym celem jest się z niego wywiązać. Jeśli chodzi o meble fryzjerskie, to wcale nie jest tak, że muszą być one najlepsze i cieszyć oko każdego odwiedzającego salon użytkownika. Czasami prostszy mebel okazuje się być bardziej wygodnym, co sprzyja w istocie pracy fryzjera. Trendy z czasem się zmieniają. Nie sztuką jest ciągle na nowo wydawać pieniądze na produkty „wyższej jakości”, które tak naprawdę testujemy dopiero we własnym salonie i na własnej skórze. Oczywiście trafiają się fryzjerzy, lekką ręką wydający krocie, aby tylko ich salon stał się kolebką postępu i uznania. Wszystko wedle osobowości każdego fryzjera z osobna i sposobu na swoją działalność. Jedno jest pewne – stylowy, nie zawsze oznacza funkcjonalny!

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.