Witariada 2022 jedno z największych wydarzeń o zdrowym odżywianiu w Polsce

0
180

Witariada to największe wydarzenie organizowane w Polsce w tematyce zdrowego stylu życia i odżywiania. W lipcu odbędzie się 3 edycja tego wydarzenia. To wspaniała okazja by dołączyć do społeczności osób, które skupiają się nie tylko na zdrowym odżywianiu, ale również na zdrowym trybie życia. Organizatorzy zapewniają moc atrakcji dla każdego uczestnika. Biorąc udział w Witariadzie 2022 możesz mieć pewność, że to wydarzenie, które będziesz długo wspominał. Te kilka dni sprawią, że pozytywną energią napełni się nie tylko Twoje ciało, ale również Twój duch.

Moc atrakcji skupiających się na tematyce zdrowego stylu życia

Witariada to wydarzenie, na którym poszerzysz swoją wiedzę w tematyce zdrowego żywienia. Organizatorzy przygotowali różnego rodzaju warsztaty i wykłady. Będzie również czas na relaks i odpoczynek podczas koncertów i wieczornych ognisk. To czas, który będzie można spędzić aktywnie na świeżym powietrzu. To wyjątkowy czas na to by poznać nowe osoby, które interesują podobne tematy. Witariada 2022 to miejsce dla każdego, zarówno dla osób samotnych jak i par, rodzin z dziećmi czy seniorów. Nie ma na nim żadnych ograniczeń wiekowych. Atrakcje zostały tak przygotowane by każdy uczestnik bez względu na wiek podczas festiwalu znalazł coś interesującego dla siebie. Na uczestników czekają różne atrakcje m.in.: tańce, rytuały tybetańskie, joga, gongi, olejki eteryczne.

Pyszne kuchnia

Na Witariadzie nie może zabraknąć też pysznej kuchni. Na uczestników będzie czekać specjalnie przygotowana kuchnia, w której będzie można spróbować przepysznych witariańskich i wegańskich potraw. Potrawy będą przygotowywane ze świeżych owoców i warzyw. Po spożyciu wyjątkowych potraw będzie można przejść do strefy, w której będzie można poćwiczyć i zadbać o swoje ciało.

Jak kupić bilety na  witariadę?

Zakup biletów jest bardzo prosty wystarczy wejść na stronę https://www.witariada.com/ , a następnie odnaleźć przycisk kub bilet. Można wybrać bilet na wszystkie dni festiwalu, ale też na 2 lub 3 dni. Jest również możliwość kupna pojedynczego wejścia. Dzieci do lat 14 płacą za bilet mniej.