Tanie lakiery hybrydowe

0
224

Każdy, kto zaczynał swoją przygodę z paznokciami, natknął się na ten sam kłopot. Jak wśród tak wielu firm i produktów wybrać lakiery hybrydowe, które pozwolą na trwałe i profesjonalne manicure wykonane w domu?

Nie sugeruj się wyłącznie ceną podczas kupowania lakierów hybrydowych

Oprócz oczywistych, topowych firm, takich jak Semilac czy NeoNail, na rynku jest wiele firm, które oferują lakiery hybrydowe. Wbrew utartej opinii lakiery hybrydowe nie muszą być drogie.

Jeśli chcesz kupić tanie lakiery hybrydowe, nie kupuj kota w worku. Pamiętaj, że byle jaki produkt nie tylko nie zapewni ci oczekiwanego efektu, nie tylko może być nietrwały i się kruszyć lub źle utwardzać, ale może nawet spowodować uczulenie. Zanim kupisz tanie lakiery hybrydowe, poszukaj opinii o wybranej firmie i konkretnym lakierze.

Godne polecenia tanie lakiery hybrydowe

Na pewno Rosalind. Dostępne wysyłkowo, również poprzez aliexpress, lakiery Rosalind to doskonała alternatywa dla drogich, topowych produktów. Lakiery dobrze się nakładają, dobrze kryją kolorem, a brokaty z tej firmy są wręcz legendarne. Palety koloru mogą śmiało konkurować z najlepszymi kolekcjami.

Kolejną wartą uwagi pozycją są lakiery hybrydowe firmy NeoNail. Tak, to nie żart. Przed każdą zmianą kolekcji, przed wielkimi wydarzeniami, świętami, firma NeoNail oferuje promocje, w których lakiery, topy i bazy można nabyć nawet za mniej niż połowę regularnej ceny. To doskonała okazja by wzbogacić się o bezpieczne i markowe produkty do stylizacji paznokci. Zdania na temat NeoNail są podzielone. Jednym ich kolekcje i bazy przypadają do gustu, a innym nie, ale trzeba im przyznać, że oferowane topy mają nieporównywalną do innych jakość.

Trzecim dobrym produktem, sprawdzonym i polecanym są lakiery NIUQI. Z tej serii można śmiało polecić również bazy. Bazy są odpowiednio gęste, bardzo zróżnicowane kolorami – od przezroczystych, przez nude i beże aż po róż. Jeśli szukasz bazy idealnej pod delikatny french i odpowiednio gęstej, sprawdź serię NIUQI.

Skoro jesteśmy już przy NIUQI, nie sposób nie wspomnieć o niedrogich, ale profesjonalnych lakierach Claresa. To marka sama w sobie, o doskonałych opiniach i co ważne, cechuje ją duża dostępność produktów. Spośród nich możemy śmiało dobrać zarówno bazę, kolor, jak i top, ale również brokaty, pyłki i dodatki w atrakcyjnych cenach. Lakiery hybrydowe Claresa śmiało mogą konkurować z takimi markami jak NeoNail czy Semilac. Szczególnie, że w swojej ofercie mają godne uwagi topy no-wipe oraz bazy kauczukowe.