Na czym polega fenomem lakierów hybrydowych

0
120

Każda kobieta marzy o pięknych i zadbanych dłoniach. Aby takie były nie wystarczy stosowanie kremów. Wizytówką każdej kobiety powinny być idealne i zwracające uwagę paznokcie. Najczęściej spotykany obecnie jest manicure hybrydowy. Stosowane do niego lakiery hybrydowe dają nieskończone możliwości zdobienia paznokci.

Czym wyróżniają się lakiery hybrydowe

Fenomen lakierów hybrydowych polega na ich trwałości. Odpowiednio wykonany manicure hybrydowy jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia.

Lakiery hybrydowe są ogólnodostępne i łatwe w użyciu. Aby wykonać manicure hybrydowy nie trzeba korzystać z profesjonalnych salonów stylizacji paznokci. Tak naprawdę, każda z nas może taki zabieg wykonać sobie w domu. Manicure hybrydowy, w przeciwieństwie do zwykłego, utrzymuje się na płytce paznokcia nawet do trzech tygodni. Jest to bardzo wygodny i oszczędzający czas sposób, na zadbane dłonie.

Obecnie na rynku jest wiele firm mających w swojej ofercie lakiery hybrydowe.  Jeśli nawet nie chcemy wydawać dużych pieniędzy, a chcemy mieć ładne paznokcie możemy zaopatrzyć się w tanie lakiery hybrydoweProducenci coraz bardziej otwierają się na klientów i ciągle rozszerzają gamę kolorów.  Niewątpliwymi zaletami stylizacji hybrydowej są:

  • połysk lakieru lub matowe wykończenie, w zależności od preferencji klientki,
  • trwałość lakieru nawet do trzech tygodni,
  • ochrona paznokci łamliwych i słabych,
  • odporność na zarysowania i odpryskanie lakieru.

Należy jednak pamiętać, że aby wyczarować piękne paznokcie, przy użyciu lakierów hybrydowych, powinniśmy zaopatrzyć się w odpowiednia lampę utwardzającą hybrydę na płytce paznokcia.

Jaki rodzaj lakieru wybrać

Na rynku dostępnych jest kilka typów lakierów hybrydowych. Dla niewprawionych amatorek producenci przygotowali lakiery hybrydowe jednofazowe. Są to takie produkty, które zawierają w sobie bazę, pigment i utrwalacz. Innym rodzajem są lakiery dwufazowe. Aplikacja ich polega na nałożeniu bazy, a następnie pigmentu. Ostatnią grupą są lakiery hybrydowe trójfazowe. Jest to baza, pigment i utrwalacz. Oczywiście musimy pamiętać, aby przed aplikacją dokładnie odtłuścić płytkę paznokcia. Niezbędne jest również utwardzenie każdej fazy w lampie LED lub UV.