Koszulki z własnym nadrukiem

0
712

Czasami „muszę” znaleźć prezent na nieformalną okazję dla znajomych i za każdym razem jest to dla mnie problematyczne. Z jednej strony chciałabym, żeby było to coś wyjątkowego, co powie danej osobie, że znalazłam to specjalnie dla niej, ale zazwyczaj nie mam ochoty poświęcać wielu godzin na poszukiwanie i wymyślanie, co takiego mogłoby ją ucieszyć. No i oczywiście nie chciałabym też wydawać na prezent majątku. Złotym środkiem okazały się ostatnio koszulki z własnym nadrukiem.

Jest to o tyle fajne rozwiązanie, że mogę dobrać zabawny, czy okolicznościowy tekst, a przez wybranie odpowiedniego fontu ubrania te są ładne i nie różnią się wcale od t-shirtów oferowanych przez sieciówki. Koszulki na zamówienie kupuję przez internet, przez co nie muszę tracić czasu i energii na bieganie po sklepach. Zamawiałyśmy je na wieczór panieński koleżanki, ale podobną dostała też babcia, z okazji swojego jubileuszu.

Jasne, że nie każdemu spodoba się taka forma prezentu, ale zazwyczaj sprawdza się ona właśnie dla dalszych znajomych. Sporym plusem jest ich cena. W sieci można znaleźć nie tylko spersonifikowane podkoszulki, ale też inne elementy odzieży. Bluzy z własnym nadrukiem mają wzięcie wśród grup sportowych czy tanecznych, są bardziej młodzieżowe. Z kolei body z własnym nadrukiem wyglądają kobieco i uroczo, a można je nosić do jeansów czy spódniczek.

Projektowanie koszulek wymaga co prawda sporo kreatywności i pomysłu, ale sprawia sporo frajdy. Najlepsze pomysły to te, na które wpadło się samemu i nie widuje się ich na ulicy, a o to coraz trudniej, bo taka odzież jest bardzo popularna do codziennych stylizacji. Projektowanie na koszulkach nie jest już wyłączną domeną internetu. Będąc ostatnio w galerii handlowej widziałam sporo t-shirtów i bluz, ale też ciekawe torby z zabawnymi tekstami. Fajnie sprawdzają się one jako świetnie wyglądająca alternatywa dla reklamówek, gdy idziemy na zakupy. Torby z własnym nadrukiem są więc najbardziej uniwersalnym pomysłem, który stał się trendem modowym.

Więcej na: https://artimo.pl