Kardiomonitory importera – Euro-Medical – Polecamy

0
150

F.H.U. Euro-Medical Maciej Świda
ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
tel: 33-432-25-90 adres email: biuro@euro-medical.pl

Euro-medical zaprasza do współpracy klientów, którzy poszukują sprzętu lub aparatury. Jesteśmy firmą typowo handlową zajmującą się zaopatrywaniem placówek medycznych w sprzęt jak również aparaturę medyczną. W swojej szerokiej ofercie handlowej posiadamy monitory pacjenta, aparaty ktg, pulsoksymetry ale także wózki do przewożenia pacjenta, wózki do transportu zwłok, łóżka medyczne. Jeżeli chcesz poznać naszą pełną ofertę to zapraszamy na naszą stronę firmową. Jako firma handlowa działamy na runku już ponad 10 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy duże ilości projektów w zakresie dostaw sprzętu dla krajowych i zagranicznych interesantów. Aparatura medyczna z naszej oferty służy pacjentom w wielu placówkach medycznych. Naszymi klientami są szpitale, dps-y, przychodnie, prywatne gabinety jak również kliniki. Podstawowym produktem , który sprzedajemy są kardiomonitory. Tutaj mogą Państwo zobaczyć pełną ofertę na kardiomonitory.
Polecamy również szeroki wybór wózków reanimacyjnych : https://euro-medical.pl/wozki-medyczne
Monitory funkcji życiowych to podstawowe urządzenia wykorzystywane przez personel służby zdrowia do oceny ogólnego stanu zdrowia pacjentów. Standardowo kardiomonitor rejestruje: Ciśnienie krwi, puls, Spo2, Temperatura ciała, częstość oddechów. W szczególności ich podstawowe zastosowanie polega na kontrolowaniu podstawowych parametrów życiowych pacjenta podczas przebiegu zabiegów czy operacji. Dzięki stosowaniu w naszych systemach monitorowania technologii umożliwiających dostęp do pełnego zakresu danych pacjenta, ułatwiają one podjęcie decyzji jak również pomagają zaoszczędzić czas wymagany na szukanie informacji. W kardiomonitory wyposażone są różne oddziały szpitalne – sale operacyjne, sale nadzoru intensywnej opieki medycznej a także przychodnie, gabinety zabiegowe, domy opieki osób starszych. Dostępne są w obrocie również przenośne monitory pacjenta, które mogą być stosowane w domach prywatnych. Urządzenia dostępne są w rożnych konfiguracjach, rozdzielczościach jak również z opcjami dodatkowymi takimi jak wózek pod monitor pacjenta, kapnograf czy centralne monitorowanie pacjenta. Sprawdź pełną naszą ofertę na naszej stronie internetowej.
Wyroby sprzedajemy dzięki naszemu działowi handlowemu, który służy wiedzą jak również doświadczeniem naszym klientom. Ponadto zatrudniamy handlowców, którzy każdego dnia odwiedzają naszych klientów na terenie całego kraju. Od wielu lat rozbudowujemy również siatkę sprzedaży przez dystrybutorów. Współpraca z dystrybutorami pozwala dotrzeć do jeszcze szerszej liczby klientów. Wszystkich zainteresowanych naszą marką produktów zapraszamy do kontaktu. Posiadamy dla naszych dystrybutorów korzystną ofertę do dalszej odsprzedaży, którą charakteryzuje dobry rabat.
Zapewniamy od lat serwis naszych sprzętów. Gwarantujemy dostępność części zamiennych i szybką reakcję w przypadku uszkodzeń sprzętu, który został dostarczony przez naszą firmę klientom. W szczególnych przypadkach dajemy także klientowi sprzęt zastępczy aby nie zakłócać codziennej pracy przy pomaganiu pacjentowi. Poznaj naszą firmę euro-medical. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.