Jak wygrywać w konkursach internetowych

0
153

Pytanie zadane w tytule tego artykułu jest lekkim click baitem? Nie zupełnie. Po prostu nie ma jednoznacznej recepty na wygrywanie w konkursach internetowych. Jest jednak kilka uniwersalnych zasad, które z pewnością są pomocne i które raczej wypada mieć na uwadze. 

Po pierwsze, zanim weźmiesz udział w jakimkolwiek konkursie, zorientuj się czy jest to konkurs któremu można zaufać. Warto sprawdzić, kto jest organizatorem określonego konkursu oraz jak wygląda regulamin. Zanim podasz jakiekolwiek dane osobowe, warto przeanalizować wszystko z chłodną głową. W szczególności podawanie numeru telefonu powinno obudzić Twoją czujność. 

Po drugie, szukaj takich konkursów, które w których wzięcie udziału jest po prostu przyjemnie. Jeśli organizator konkursu wymaga od Ciebie wykonania wielu czasochłonnych zadań to znaczy, że konkurs nie jest warty uwagi. Większość konkursów internetowych opiera się na wykonaniu bardzo prostych czynności. Oczywiście wartość oferowanej nagrody też ma jakieś znaczenie. Gdy do wygrania jest samochód, można wymagać od uczestników więcej, niż w sytuacji gdy nagrodą jest przysłowiowy długopis lub smycz. 

Po trzecie, istotne jest nastawienie psychiczne. Może to z pozoru wydawać się banalne, ale taka jest prawda, że wielu z nas bierze udział w konkursach mocno licząc na wygranie nagród. Zbyt mocne nastawianie się na osiągnięcie sukcesu może skutkować szybszym zniechęceniem. Dlatego ważne jest podchodzenie do konkursów internetowych z nastawieniem na dobrą zabawę i rozrywkę. Dobrze nagrody traktować tylko jako miły dodatek a nie główny cel. 

Na koniec, najważniejsze – gdzie znaleźć konkursy? W tym aspekcie niezwykle pomocne są serwisy internetowe, które na bieżąco publikują informacje o pojawiających się w sieci internetowej konkursach. Przykładem takiego portalu jest serwis e-Konkursy.info

Powodzenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here