Euro-medical – sprzedaż aparatury i sprzętu medycznego

0
134

Firma Euro-Medical powstała w 2010 r i od tamtej pory prężnie rozwija się i osiąga liczne sukcesy służąc nie tylko szpitalom, klinikom, gabinetom lekarskim i wszelkim jednostkom służby zdrowia jak również pacjentom czy osobom indywidualnym. Co rok rozwijamy nasza ofertę cenową, szukając dla was nowych rozwiązań, innowacyjnych oraz spełniających wszystkie nawet najwyższe wymagania. Pracujemy z dziesiątkami firm, nie tylko polskimi ale również zagranicznymi, co czyni naszą ofertę cenową niezwykle bogatą w światowe nowinki w branży medycznej.  Setki konstruktorów oraz kadry inżynierskiej z całego świata mocno pracują na bogactwo oraz sukces naszej oferty cenowej. Mamy bardzo zgrany oraz pragnący stałego rozwoju team handlowców oraz wsparcia sprzedaży. Dzięki licznym szkoleniom posiadamy wiedzę, aby jak najlepiej służyć pomocą klientowi podczas procesu zakupu. Potrafimy doradzić klientowi sprzęt czy aparaturę   zważając na indywidualne oczekiwania interesanta, warunki lokalowe, jak również nawiązując do państwa możliwości budżetowych. Dobrze wiemy, że nie zawsze drogie rozwiązanie jest zawsze najlepsze, temu tez proponujemy rozwiązania dobrane indywidualnie do Państwa.  Przez lata na rynku polskim przeprowadziliśmy tysiące rozmów z klientami, toteż nasz zespół może nosić miano specjalistów pod każdym względem. Potrafimy doradzić klientowi korzystne rozwiązania ze wskazaniem optymalnego budżetu jakim określony klient dysponuje. Nie zawsze najdroższe rozwiązania są najkorzystniejsze, dobrze więc mieć przy zakupie  doradcę, który będzie rozumiał wasze oczekiwania, widział wszelkie wymagania i dopasuje rozwiązanie mając pod uwagą twój budżet.

Poznaj ceny i cennik aparatury medycznej w EURO-MEDICAL

Przez te wszystkie lata pracy wprowadziliśmy na lokalny rynek wiele marek sprzętu medycznego, dziesiątki łóżek, szafek dla pacjenta , wózków dla chorych, szaf lekarskich, foteli ginekologicznych elektrycznych, wózków zabiegowych oraz innych sprzętów. Dodatkowo niezliczone ilości aparatury medycznej, m.in. monitorów pacjenta, aparatów EKG, pulsoksymetrów, kardiotokografów oraz wiele,  wiele innych. Dziękujemy wam za zaufanie przez lata współpracy. Będziemy nadal strać się dla Państwa, rozwijać ofertę handlową, szukać nowinek, innowacyjnych rozwiązań. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę firmową.

Zlokalizowani jesteśmy na południu Polski, posiadamy stosunkowo wielki magazyn, co umożliwia nam na utrzymanie dużych ilości sprzętu medycznego i aparatury medycznej, wiąże się to z krótkimi terminami realizacji Państwa zamówień, co wyróżnia naszą firmę na tle firm konkurencyjnych.  Jak wiemy termin wykonania jest istotnym czynnikiem jeśli chodzi o wybór sprzętu czy aparatury medycznej przez klienta.  Zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznego czy poprzez stronę firmową, umieściliśmy na niej czatbota- dzięki czemu możecie Państwo mieć kontakt na żywo. Czekamy na państwa: www.euro-medical.pl  . Zachęcamy do współpracy.