Ekskluzywna bielizna na lato – jakie trendy panują i panowały?

0
337

Bielizna w naszym kręgu kulturowym stała się nieodzownym elementem kobiecości. W końcu może być ona stylowa, świetnie podkreślać walory naszego ciała, a także oczywiście, seksowna i kusząca – wszystko to można osiągnąć z wyczuciem i smakiem. Lato dobiega końca, jednak w tych ostatnich tygodniach warto zaopatrzyć się w odpowiednią, ekskluzywną bieliznę na lato. Sprawdźmy razem, co było modne w tym sezonie i czy trendy jeszcze powrócą, a także czy opłaca się kupować jeszcze bieliznę z tego sezonu.

Paryskie targi i przewidywania osób z branży

Każda kobieta interesująca się tematyką mody, niekoniecznie stricte bielizny, doskonale wie, iż trendy w ekskluzywnej i eleganckiej odzieży w Europie wyznaczają dwa kraje – Francja oraz Włochy.
W przypadku tego pierwszego to w szczególności paryskie targi odpowiadają za to, co później widujemy na ulicach, w domach lub na plażach. Specjaliści przewidywali 10 szczególnych stylów przewodnich w branży ekskluzywnej bielizny na sezon wiosna-lato 2019. Były to m.in. wysokie figi, body czy przezroczyste wstawki. Jak ma się to rzeczywistości? Cóż, nie pomylili się – wielu producentów bielizny czy sklepów zajmujących się jej sprzedażą, w swoim asortymencie posiadało dużo tego typu produktów. W szczególności popularne okazują się przezroczyste wstawki oraz wysokie figi, co może być powiązane z ostatnim trendem do noszenia spodni z wysokim stanem.

Szarość – niespodziewany trend i król w przyszłości ekskluzywnej bielizny?

W tym roku nie brakowało niespodzianek, choć wyraźne były inspiracje zeszłorocznymi zestawieniami i modą. Bodajże największą niespodzianką okazała się – szarość. Kolor szary do tej pory nie był zbyt popularnym wyborem w przypadku projektowania ekskluzywnej bielizny, choć przecież to barwy zimne, jak właśnie ta, kojarzone są z szeroko pojętą elegancją i klasą. Coraz więcej czołowych producentów zaczęło zwracać uwagę na kolor szary i wykorzystywać go przy projektowaniu. Do tej pory była to barwa, której większość zdecydowanie unikała, uznając ją za zwyczajnie w świecie nieseksowną oraz nie pasującą do kobiet. 2019 rok przyniósł tutaj nieoczekiwaną zmianę – szary oraz wszelkie jego odcienie, jak np. popielaty zostały zauważone! Co to oznacza dla przyszłości branży bieliźnianej? Prawdopodobnie szarość będzie coraz częściej wykorzystywana i kojarzona ze stylem glamour, a zawdzięczamy to jej uniwersalności i możliwości łączenia z wieloma dodatkami o innych barwach. Czego możemy być zatem pewne? Że w 2020 roku otrzymamy jeszcze więcej ekskluzywnej bielizny właśnie w tym kolorze. Nie jest to jednak jedyny dość niespodziewany trend w branży. Zauważalny jest zwrot producentów w kierunku ekologii i wykorzystywania naturalnych materiałów, takich jak jedwab, bawełna, a nawet bambus! Testowane są także coraz częściej metody na szycie z materiałów, które pozwalają na recykling bielizny. Jest to zdecydowanie dobra wiadomość dla wszelkich kobiet, które dbają o naszą planetę – niezależnie od tego, czy są one zero waste, czy wegankami, a może obiema na raz. Drogie Panie – w przyszłości czeka nas coraz więcej ekologicznych rozwiązań, w tym także wśród ekskluzywnej bielizny.

Czy warto jeszcze kupić bieliznę z sezonu wiosna-lato 2019?

Tak, ponieważ zdecydowanie czeka nas jeszcze powtórka trendów z tego roku, w projektach w 2020. Dzięki temu możesz być pewna, że nadal będziesz nie tylko seksownie wyglądać, ale również modnie. Warto jest tutaj zwrócić uwagę zwłaszcza na przezroczyste elementy, szarą barwę oraz różne efektowne detale czy dodatki, które z pewnością nie zostaną odpuszczone przez projektantów. Ponadto lato ciągle jeszcze trwa, a Ty nadal możesz wykorzystać te parę tygodni, które pozostały. Jeśli jednak boisz się na zdecydowanie się na coś, co w Twojej ocenie może nie być trendy w przyszłym roku – postaw na uniwersalne rozwiązania, takie jak np. body, które prawie zawsze było modne! Pamiętaj jednak, aby zawsze kupować oryginalną ekskluzywną bieliznę z dobrych materiałów, nie stawiaj na tanie zamienniki, ani tym bardziej na podróbki – jeśli chcesz czuć się seksownie, sięgnij po prace zdolnych projektantów i kupuj w autoryzowanych sklepach.

Chcesz poczuć się piękną i seksowną w to lato? Wejdź na https://ewabien.com/pl/ i zaopatrz się w ekskluzywną bieliznę.