Dlaczego odpowiedni dobór lakierów ma znaczenie?

0
194

Dużym wyzwaniem dla salonów kosmetycznych okazuje się dobór produktów i artykułów o odpowiedniej jakości. Dylemat dotyczy kwestii redukcji kosztów – kupić drogie, markowe kosmetyki czy postawić na ich tańsze zamienniki? Dowiedz się, dlaczego wybór odpowiednich środków, zwłaszcza lakierów hybrydowych, ma ogromne znaczenie w tym biznesie. 

Manicure hybrydowy – informacje ogólne

Przede wszystkim, na początek trochę teorii dla niezorientowanych. Lakier hybrydowy to odmiana lakieru do paznokci, który cechuje się trwałością i intensywnością kolorów. Nie posiada w sobie np. rozpuszczalników, jest więc całkowicie bezpieczny dla skóry. Przed jego aplikacją trzeba nałożyć tzw. bazę, a po niej należy utwardzić całość za pomocą lampy UV lub LED. Na koniec, płytki paznokci pokrywa się błyszczącym albo matowym topem, czyli warstwą zabezpieczającą. Aby zaś usunąć lakier hybrydowy, stosuje się do tego celu specjalistyczne preparaty.

Manicure hybrydowy jednokolorowy czy wzorzysty możliwy jest do wykonania w domowym zaciszu, wystarczy wyposażyć się w sprzęt, narzędzia i resztę asortymentu. Poprawnie nałożona hybryda utrzymuje się zwykle do trzech lub czterech tygodni.

Dobre lakiery hybrydowe – synonim zadowolenia klientek

Dlaczego dobór lakierów jest ważny? To proste. Jak w podtytule, dobre lakiery hybrydowe to synonim do zadowolenia naszych klientek. Nie wystarczy mieć talent albo ponadprzeciętny zmysł estetyczny. Od dobrych produktów zależy końcowy efekt, czyli spełnianie oczekiwań płacących i wymagających konsumentek. Aby naprawdę zaistnieć jako ekspertka od stylizacji paznokci, po prostu konieczne jest zaopatrywanie się w jednych z najlepszych sklepów kosmetologicznych. Podobnie ma się kwestia innych artykułów, np. builder gel, top czy baza. Jakość świadczonych przez kosmetolożki usług sprowadza się do dysponowanych przez nią profesjonalnych podkładów. Tanie podróbki ekskluzywnych produktów często uczulają albo wywołują inne problemy skórne, których lepiej uniknąć.

Podsumowując, warto od razu postawić na droższe, ale sprawdzone i bezpieczne lakiery hybrydowe. Dzięki nim początkujące przedsiębiorstwo w zakresie stylizacji paznokci nabierze dobrej sławy oraz zyska rzesze zadowolonych klientek.