Czy można odbudować płytkę paznokcia w czasie manicure hybrydowego?

0
344

Manicure hybrydowy daje niezwykłe możliwości kolorystyczne i nieskończenie wiele różnych stylizacji. Poprzez lakier hybrydowy można wyrażać swoje nastroje, styl życia czy zainteresowania. Co najczęściej powstrzymuje przed wykonaniem takiego manicure? Zniszczona płytka paznokcia. Szczególnie osoby, które mają problem z obgryzaniem paznokci i skórek, nie decydują się na zrobienie profesjonalnego manicure hybrydowego, z obawy, że ich paznokcie są nierówne i zbyt krótkie. Czy to jednak rzeczywiście problem?

Jak odbudować płytkę?

Dostępne obecnie na rynku dobre lakiery hybrydowe oferują nie tylko całą paletę kolorystyczną. Ważne jest też to, czy dzięki nim, można odbudować, przedłużyć, a także wzmocnić płytkę paznokcia. Dzięki takim lakierom jak builder gel, nawet osoby posiadające kruche i łamliwe paznokcie, będą mogły pozwolić sobie na wymarzoną stylizację i zaskoczyć wszystkich pięknym manicure hybrydowym.

Jak działa builder gel?

Lakiery typu builder żel mają za zadanie wzmocnienie i zabezpieczenie płytki paznokcia przed uszkodzeniami mechanicznymi. sprawdzają się też, gdy nasze paznokcie są nierówne i zbyt krótkie- dają możliwość przedłużenia płytki i nałożenia dowolnej stylizacji. Idealnie sprawdza się też w sytuacjach awaryjnych- złamany paznokieć, nie będzie już problemem. Można z łatwością uratować całą stylizację. Builder gel pozwala w dowolny sposób modelować kształt paznokcia, niezależnie od tego czy potrzebujemy dopasować jego kształt na naturalnej płytce czy też na tipsie.

Najważniejsze cechy lakierów budujących:

  • wszechstronność zastosowania
  • neutralne kolory
  • nadają się do stosowania w formie oraz w tipsie
  • wzmacniają naturalną płytkę paznokcia
  • wskazane w szczególności do paznokci kruchych i łamliwych

Dzięki stosowaniu lakierów odbudowujących można stworzyć doskonały podkład pod manicure hybrydowy lub zabezpieczyć w ten sposób naturalną płytkę. Są uniwersalne w zastosowaniu, z tym samym niezastąpione w wszelkich stylizacjach.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.