6 modnych inspiracji na paznokcie hybrydowe. Jakie stylizacje królują w 2021 roku?

0
344

Paznokcie hybrydowe od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Manicure hybrydowy to już nie tylko zadbane dłonie. Bogactwo pomysłów i trendów zachęca do eksperymentowania z nowymi kolorami, wzorami i strukturami. W tym artykule przedstawiamy najważniejsze trendy w stylizacji paznokci hybrydowych 2021.

Tradycyjny manicure w nowej odsłonie

Jeśli myślicie, że French Manicure jest nudny to nie poznałyście jeszcze odważnego Neon French’a. Te niezwykłe paznokcie hybrydowe przykuwają uwagę swoimi odważnymi neonowymi kolorami. Podkreślcie swoje codzienne stylizacje ciekawymi i wyrazistymi paznokciami.

Kolorowe szaleństwo

Multikolorowe paznokcie to trend, który utrzymuje się od pewnego czasu. Dla oryginalnych kobiet polecamy właśnie tę stylizację paznokci. Nie bójcie się łączyć wielu kolorów jednocześnie. Zaopatrzcie swoje kosmetyczki w czerwienie, fiolety, zielenie i żółcie.

Klasyczne paznokcie nude

Nude nie znaczy nudne! Jesień 2021 (sprawdź stylizacje paznokci 2021) to również eleganckie i delikatne paznokcie w kolorach nude, miodowych i melonowych. Subtelne printy i grafiki mile widziane. Do tych paznokci proponujemy białe dodatki, które podkreślą naturalną stylizację.

Drapieżne pazurki, czyli paznokcie z motywem zwierzęcym

Zwierzęce printy świetnie sprawdzają się na hybrydzie. Jesienne stylizacje są idealnym sposobem na podkreślenie swojej zwierzęcej natury. Nie bójcie się wielokształtnych plamek i centek. Pamiętajcie jednak, że motywy zwierzęce zarezerwowane są dla najśmielszych kobiet.

Matowy i metalowy design

Nowoczesny design w stylizacji paznokci jest idealnym wykończeniem każdego looku. W 2021 wypróbuj nieoczywiste matowe paznokcie, które są niesłychanie szykowne. I już nie tylko w ciemnych odcieniach. A jeśli wolisz błyszczeć w towarzystwie przetestuj paznokcie hybrydowe z optycznym efektem metalowego połysku.

Czarno-białe czy biało-czarne?

Czerń i biel to odcienie, które nigdy nie wychodzą z mody. Ich połączenie na paznokciach daje oszałamiający efekt. Duży kontrast, graficzne wzory i geometryczne printy – to wszystko co można wyczarować z tych dwóch kolorów. Przełam tradycyjną klasykę i zaskocz bielą i czernią na nowo.

W 2021 roku nie musisz się ograniczać w stylizacji paznokci. Lakiery hybrydowe to świetna okazja, by sprawdzić, które propozycje pasują do Ciebie najlepiej. Pamiętaj, że dzięki umiejętnej stylizacji paznokci możesz wyrazić swój niepowtarzalny styl i nieco wyróżnić się w tłumie.