5 sposobów na większe piersi

0
1449

Wiele Pań ma kompleks małych piersi, i z zazdrością patrzy na kobiety posiadające miseczkę C. Okazuje się, że wiele czynników może mieć wpływ na wielkość i wzrost naszego biustu nawet w momencie zakończenia okresu dojrzewania. Te z Was, które mają wrażenie, że małe piersi odbierają Wam poczucie pewności siebie, przygotowaliśmy 5 sprawdzonych i popularnych sposobów na większy biust.

TABLETKI I KREMY NA POWIĘKSZENIE PIERSI

Najprostszą i najszybszą drogą pozwalającą nam na powiększenie piersi i wzrost ich jędrności jest zastosowanie dostępnych w drogeriach i tabletek oraz kremów wpływających na ich wzrost https://slim-vit.pl/new-look-bust-up-duo-original. Działanie tego typu substancji polega na zwiększeniu produkcji estrogenu, co umożliwia rozwój tkanek budujących piersi. Stosowanie kremów ma działanie podobne do tabletek – zawarta w nich substancje na bazie kozieradki, kopru czy też opornika podobnie stymulują wzrost tkanek od wewnątrz po przez wniknięcie do skóry.

Sprawdź więcej produktów: https://slim-vit.pl/

SPOŻYWANIE POKARMÓW ZAWIERAJACYCH ESTROGEN

Jak powiedzieliśmy sobie wyżej, na rozwój biustu istotny wpływa ma obecność bądź brak określonych hormonów w organizmie. Przykładowo nadmiar męskiego testosteronu może hamować rozwój piersi, i podobnie może sytuacja wyglądać właśnie przy niedoborze estrogenu. Jeżeli nie chcemy doprowadzić do jego deficytu w organizmie, koniecznie powinniśmy spożywać posiłki, które zawierają duże ilości estrogenu, dzięki czemu w krótkim czasie możemy zauważyć efekt większego biustu. Nasza dieta powinna być obfita w nasiona anyżu, produkty sojowe, oraz wiele warzyw i roślin strączkowych, a także nasion lnu, sezamu i słonecznika.

SPOŻYWANIE ZDROWYCH TŁUSZCZY

Panie, które nie mają czasu na stosowanie odpowiedniej diety, mogą w inny sposób zadbać o większy biust spożywając większą ilość zdrowych tłuszczy. Wszystko pod warunkiem, że będą one regularnie ćwiczyć, tak, aby uniknąć odkładania się tłuszczu także w innych partiach swojego ciała. Warto spożywać jaja, avocado, orzechy, oraz oliwę z oliwek, czy też tłuste ryby, które zawierają zdrowe tłuszcze. Większość osób nie wie, że bardzo dobry wpływ na nasz biust ma spożywanie rzodkiewki, która jak pokazują badania ma właściwości ściągające, co pomaga zwiększyć przepływ krwi do tkanek miejscowych, również tych znajdujących się w piersiach.

AMINOKWASY I WITAMINY

Regularna suplementacja aminokwasów pozwalać spalić nadmiar tłuszczu w organizmie, a dodatkowo opóźnia proces starzenia. Oprócz tego, wykazują działanie podobne do tych inicjowanych przez hormony i wpływają na powiększenie naszego biustu. Również witaminy A, C, E, B6 odgrywają istotną rolę w powiększeniu naszego biustu. Witamina A jest odpowiedzialna za regenerację komórek, z kolei witamina C dba o odbudowę kolagenu potrzebnego również skórze piersi. Za proces tworzenia nowych komórek odpowiedzialna jest witamina B6, a witamina A i E pomaga utrzymać właściwy poziom cholesterolu w organizmie, zapobiegając tym samym odkładaniu się nadmiaru tłuszczu.

OPERACJA PLASTYCZNA

Drogi, ale zdecydowanie najszybszy i najbardziej sprawdzony sposób na większy biust. W zależności od naszych wymagań i oczekiwań możemy zdecydować się na implanty, lub modny ostatnim czasem lipofiling. Obie metody są bezpieczne i dobre, natomiast różnią się metodą wykonania zabiegu, oraz ceną. O ile do wszczepienia implantów wystarczy jedna operacja, tak lipofiling, czyli przeczep tkani tłuszczowej wymaga dwóch, a czasami nawet trzech sesji. Dodatkowo lipofiling nie umożliwia uzyskania dużych rozmiarów biustu, a bardziej się skupia na jego uwypukleniu i nadaniu mu większej jędrności, zachowując jednocześnie naturalny kształt piersi, czego nie mogą nam zapewnić implanty. Minusem jest to, iż stosując zabieg polegający na przeszczepieniu tkanki tłuszczowej na efekty musimy poczekać, podczas gdy implanty są widoczne zaraz po wszczepieniu. I należy również pamiętać o wysokiej cenie takich zabiegów, na które nie każda z kobiet może sobie pozwolić.