Oczyszczacze Winix

0
339

Obecnie powietrze, którym oddychamy jest tak zanieczyszczone, że każdy kto dba o swoje zdrowie powinien pomyśleć o zakupie dobrego oczyszczacza powietrza. Na rynku dostępne są różne rodzaje, a producenci cały czas pracują nad ich udoskonalaniem. Dokonując wyboru warto rozważyć zakup oczyszczacza Winix. Marka jest godna polecenia.

Rodzaje

Sklepy w swojej ofercie posiadają różne rodzaje oczyszczaczy marki Winix. Różnią się one nie tylko ceną, ale również parametrami. Jednak wszystkie są jednakowo skuteczne w walce z zanieczyszczeniami powietrza. Przy wyborze i zakupie należy wziąć pod uwagę własne potrzeby.

Oczyszczacze Winix różnią się między sobą przede wszystkim:

  1. ceną,
  2. zastosowaną technologią,
  3. wyglądem,
  4. dodatkowymi opcjami.

Cechy charakterystyczne

Oczyszczacze Winix to urządzenia wysokiej jakości. Decydując się na ich zakup, każdy znajdzie coś dla siebie. Są wśród nich urządzenia małe i większe, przeznaczone do większych i mniejszych pomieszczeń. Wszystkie skutecznie eliminują szkodliwe substancje z powietrza. Są bezpieczne dla ludzi. We wszystkich rodzajach została zastosowana specjalna technologia filtracji, która nie wytwarza szkodliwego dla zdrowia ozonu. Dzięki zastosowaniu kilku poziomów filtracji, powietrze jest doskonale oczyszczane ze szkodliwych mikroorganizmów i innych związków. Jest czyste i ma świeży zapach. Urządzenia doskonale radzą sobie ze smogiem. Skutecznie eliminują pyły PM10 i PM2,5, oraz inne rakotwórcze związki lotne i gazy.

Skuteczność wszystkich oczyszczaczy Winix została wysoko oceniona, a przede wszystkim potwierdzona przez niezależne międzynarodowe organizacje.

Co wchodzi w skład?

Wszystkie oczyszczacze Winix są zbudowane podobnie. Najprostsze urządzenia w grupie posiadają trzystopniowy stopień filtracji Te bardziej zaawansowane zostały wyposażone w pięciostopniową filtrację. Dodatkowo posiadają inne przydatne funkcje ułatwiające codzienne korzystanie, jak na przykład możliwość sterowania za pomocą smartfona, czy też wyposażenie w tryb AUTO. Takie rozwiązanie pozwala urządzeniu działać automatycznie.

 

Inne ciekawe opcje  

  1. pełnozakresowy głośnik – posiada moc 16 W wyposażony w technologię Bluetooth,
  2. inteligentny czujnik i wskaźnik zanieczyszczenia VOC – bieżące monitorowanie jakości powietrza w domu. Jeżeli jakość powietrza pogarsza się, to wtedy zmienia się kolor wskaźnika świetlnego,
  3. tryb nocny – urządzenie pracuje na najniższym i jednocześnie najcichszym poziomie. Światło wskaźnika jakości powietrza zostaje wygaszone. Oczyszczacz pracuje bardzo cicho i oszczędza energię,
  4. czujnik światła – kiedy wieczorem wyłączamy światło, urządzenie automatycznie przełącza się na tryb SLEEP,